• Kullanım koşulları

 

 

  • Amaç: Bu belge, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve Genel Kullanım koşullarında belirtilen şartlar ve koşullara uygun olarak, Siteyi kullanmaya başlamanızla birlikte toplanan ve işlenen kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin criptopara.com veri gizliliğine önem verdiğini ortaya koymaktadır.

 

 

  • Toplanan veriler: (a) kullanıcı kimliğiniz, geçerli e-posta adresiniz ve doğum tarihinizi, kendi isteğinizle kayıt formunda verdiğiniz bilgileri ve (b) IP adresinizi (yasa gereği) kayıt ediyoruz ve gerekli olduğu zaman işleme tabi tutuyoruz. IP adresleri, İşlem tarihleri vb. bilgiler 5651 sayılı Yer Sağlayıcılara getirilen kayıt tutma yükümlülüğü kapsamında bulunması sebebiyle tutulmakta olup, sizin şahsi ve özel bilgilerinizle alakası yoktur. Ayrıca IP adresi aracılığıyla sistem güvenliği, kullanıcı güvenliği ve teknik problemlerin çözümü sağlanmaktadır.
  • Kayıtlı kullanıcı olsanız da olmasanız da, Sitemiz otomatik takip işlemleri (çerezler veya web işaretçisi ) için üçüncü şahıslara izin verebilir ya da kendisi bu işlemi yapabilir. Bu otomatik takip işlemiyle toplanan veriler (örneğin, tıklama bilgileri, tarayıcı türü, saat ve tarih, tıklanan veya kaydırılan ilanlar) adsızdır ve sitenin kalitesini artırmak, kullanıcılara daha sorunsuz bir hizmet temin etmek için kullanılır (örneğin, arama sonuçlarınızın geliştirilmesi ve size sağlanan reklam seçeneği gibi).
  • 3İşleme sürecinin amacı: Sitede zorunlu olarak gösterilen veriler sitenin özelliklerinden (video yüklemeleri, yorumlar, vb.) fayda sağlanması için gereklidir. Site tarafından otomatik olarak toplanan veriler web sitenin ziyaret edilme istatistiğini edinmemizi sağlar.

 

  • Veri alıcıları: 2. bölümde belirtildiği gibi kişisel olmayan verilerinizin haricinde, verileriniz üçüncü şahıslara verilmez. Ancak, yasa bunu gerektiriyorsa, iyi niyet gereği bu tür bir eylem devlet hukukuna ve yürürlükteki yasalara veya mahkeme emrine , mahkeme çağrısına ya da arama iznine göre gerekliyse veya criptopara.com’un haklarını ve çıkarlarını koruyacaksa, criptopara.com verileri yayımlayabilir. Mümkün ve yasalara göre uygunsa, mahkeme çağrısının alındığını size gecikmeden bildirmek ve çağrının kabulünden sonra iki haftaya kadar verilerinizi yayınlamamak criptopara.com  ilkesidir, böylece mahkeme kararını kaldırmak için harekete geçebilecek vaktiniz olacaktır.
  • Veri güvenliği: criptopara.com için verilerinizin güvenliği büyük önem taşır ve kaybolma, zarar görme ve kötü kullanıma uğrama riskini sınırlandıracak gerekli bütün önlemleri alır.
  • Verilerin saklanması: Veriler Çeşitli sunucularda saklanır ve yukarıda belirtilen amaçlara göre gerekli olabilecek durumlar için tutulur. Bu noktadan itibaren, veriler sadece istatiksel amaçlara yönelik olarak saklanır ve başka bir nedenle kullanılmaz.
  • Yaş Sınırı ve Ebeveyn Kontrolü: 18 yaş altındaki çocuklar Siteye kayıt olamaz. Sitenin politikası gereği, 18 yaş altındaki kişilerden herhangi bir bilgi toplanmaz. Her ne koşulda olursa olsun, 18 yaşın üstünde olduğunuzu doğrulamak zorundasınız çünkü site içeriği 18 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Yaşınız 18’ün altındaysa, Siteye hiç bir zaman ve hiç bir şekilde erişmeyin ya da siteyi kullanmayınız. 13 yaş altındaki bir çocuğun ebeveyni ya da yasal koruyucusu iseniz ve çocuk bir şekilde Siteye kayıt olmuşsa, çocuğun kaydının iletişim kısmından iptal edilmesini isteyebilirsiniz

 

  • Saygılarımızla iyi vakit geçirmeniz dileğiyle
  • criptopara