Wetrust Nedir? Madenciliği Nasıl Yapılır?

Criptopara birimleri günümüz ekonomik sisteminde hızla yükselen birer değere sahiptirler. Wetrust da hızla değer kazanan criptopara birimlerinden biridir. Bitcoin kadar çok tanınmasa da birçok yatırımcının aklında ‘’Wetrust nedir?’’, ‘’Yatırım yapılabilir mi?’’ soruları bulunmaktadır. Wetrust, diğer tüm criptopara birimleri gibi sizlere sanal ortamda alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca gerçek ortamda da sanal ortamdaki paranızı Amerikan Doları ya da diğer para birimlerine çevirebilme imkanınız bulunmaktadır ve anlaşmalı restoran, AVM ya da havayolu şirketlerinden yararlanma fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Criptopara Madenciliği

Wetrust madenciliği hakkındaki bilgileri sizinle paylaşmadan önce sizlere madencilik hakkındaki küçük detaylardan bahsetmemizde fayda var. Criptopara madenciliği, sizlere ev ortamından uzaklaşmadan rahatça para kazanma imkanı sunmaktadır. Bu kazancı, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz programları çalıştırarak sağlayabilirsiniz. Ancak şunu da belirtmekte fayda var ki bu işlem çok çabuk başlayan ancak çok uzun sürebilecek olan bir işlemdir ve bu uzun süreçte hem elektrik enerjisi bakımından hem de bilgisayarınızın ömrü bakımında zarar etme potansiyeliniz bulunmaktadır.

Bu zarar potansiyelinin en büyük nedeni ise criptopara birimlerinin kodlama düzeninin değişmesidir. Sizler madencilik işlemleri sayesinde 1 adet criptopara elde ettiğiniz zaman bu criptopara biriminin kod düzeni değişecektir. Dolayısıyla yeniden aynı criptopara birimini elde etme süreniz artacaktır. Çünkü bu parayı bulma ihtimaliniz düşecektir. Bu da zaman içerisinde daha fazla elektrik harcamanıza ve bilgisayarınızın yıpranmasına neden olacaktır.

Wetrust Madenciliği Nasıl Yapılır?

Wetrust madenciliği yapmak için öncelikle bu işi hobi amaçlı ya da profesyonel olarak yapma biçimlerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Eğer hobi amaçlı yapmak istiyorsanız www.minergate.com adresinden bulacağınız basit programlarla buna başlayabilirsiniz. Profesyonel olarak yapmak gibi bir amacınız varsa www.wetrust.io adresine girmeli ve bu adresten gerekli programları indirerek madencilik işine başlamalısınız.

Bir Cevap Yazın