VeChain Madenciliği Faaliyet Zinciri!

VeChain, şeffaf, işbirliğine dayalı ve uygun maliyetli, güvenilir, dağıtılmış bir iş ortamı yaratmayı taahhüt eder. Son iki yılın gelişimi sırasında, VeChain Madenciliği; teknolojinin yenilenmesini, stratejinin zamanında ayarlanmasını ve müşterilerinin sürekli genişlemesini tecrübe etmiştir. Çeşitli endüstrilerdeki blok zincir uygulamalarında çok sayıda ticari tecrübe toplamıştır. Wei zinciri (VeChain) işletmeler ve ticari faaliyetler sadece zincirin (VeChain) teşvik etme platformu üzerinde çalışarak, böylece hızlı genişleme ve uzatma tabi tutulmuştur.  ICO destekleyecek fonları kullanarak, bir şablon olarak işbirliğinin bu başarılı durumlarda önce iniş niyetinde VeChain’in dağıtılan iş ekosisteminin mükemmelliği ve genişlemesinde yalnızca zincirler iki yılda oluşmuştur.

VeChain Madenciliği Zincir Vakfı Kurulumu!

Temmuz 2017’de Singapur’da resmen kurulan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Wei zincir Vakfı sadece blok zinciri olarak varlık savunacağını belirtmiştir. Şirket sadece zincir yönetim ve şeffaflık geliştirme ve inşaat taahhüt ve açık kaynak topluluğu ekoloji ve uyumlu olarak gelişebilmesi güvenliğini teşvik etmektedir. Ortalama blok gövdeli topluluk, yüksek dereceli bir özerklik veya ademi merkeziyetçiliği hedeflemekte ve topluluk katılımcılarının görüşlerini çeşitlendirmeye ve çoğunlukla önemli konular hakkında “oylama” yaparak karar vermelerine izin vermektedir. Bununla birlikte, bu tür müzakereler, katılımcıların fikir çeşitliliği nedeniyle etkisiz hale gelmiş veya çözülmemiştir; bu da, blok zinciri teknolojisinin sürekli tekrarlanması ve evrimi için elverişli değildir. Dahası, ciddi anlaşmazlıklar nedeniyle, blok zincirin çatallaşmasına yol açmıştır. Tek kaynak ekibi, ekibin Singapur’da bir vakıf kuruluşunu kurmasına ve günlük işlemlerini ve kuruluşun mimarisini raporlamasına yardımcı olacak güvenilir bir üçüncü taraf ajansı görevlendirilmiştir. Vakfın kuruluşundan sonra, fonksiyonel komisyonların kurulmasına katılmak, mevcut yönetim ve karar alma süreçlerine katılmak için topluluğun uygun üyelerini seçmektedir.

VeChain Madencilik Zinciri Ethereum Gelişimine Dayanıyor Mu?

VeChain kaynak kodu Ethereum kaynaklı, ancak geliştirme ve uygulama iki yıl boyunca, Dinamik Blok Üretim Protokolü (DBGP), Dinamik Blok Güvenliği de dâhil olmak üzere ticari uygulamalar için bir takım değişiklikler ve iyileştirmeler yapılmıştır. Buna ek olarak VeChain Madenciliği atomik, standartlaştırılmış ve modüler akıllı sözleşme arşivlerini (VSCL’ler) sağlamak için akıllı sözleşmeleri de özetliyor. Ve blok köprü evrensel veri arabirimi protokolü ticari kullanım için geliştirilmiştir.

Bir Cevap Yazın