SysCoin Madenciliği Nasıl Yapılır? Temel Özellikleri Nelerdir?

Syscoin, Bitcoin gibi sıfır maliyetli mali işlemlerin yakınında bulunan ve işletmelere mal, varlık, dijital sertifika ve verileri güvenli bir şekilde ticaret alt yapısına altyapı sağlayan devrimci bir kriptokrasitedir. Syscoin Madenciliği sadece para ve ticaret ile değil, finans sektörüne yönelik yerli özellikleri sayesinde tüm işletme türlerini cezbetme yeteneğine sahiptir. EBay tüccarları ve High Street dükkânlarından, garaj satışınızdan bile vazgeçemediğiniz son bir ürünü satmaya kadar, Syscoin’in merkezi olmayan şebekesi herkese fayda sağlar! Diğer kripto para birimlerinin aksine, Syscoin’in içsel değeri doğrudan blok zincirinde sağladığı yerinden yönetim servislerinden türetilir. Blockchain tüm Syscoin hizmetlerine güç veriyor. Syscoin ağında bir dizi “düğüm” tarafından barındırılan merkezi olmayan bir kayıt sistemi. SYS, SYS sembolü ile sanal para değişiminde işlem görür.

SysCoin Madenciliği, Pazar Alanı Ve Sertifika Yönetimi!

Syscoin, tamamen merkezden uzak pazar alanlarından merkezi iş pazarlarına kadar değişen çok çeşitli pazar alanlarını desteklemektedir. Doğrudan Syscoin blok zincirinde herhangi bir şey satmayın ya da işlemlerinizi tamamlamak için Syscoin’in altyapısını kullanacak olan bir işletmeniz için bir site oluşturun. Pazar alanı, mal ve hizmet satışı için merkezi olmayan ve yüksek yedekli bir kanal sağlar. Özellikler, USD, EUR, GBP, CAD, CNY ve BTC gibi para birimlerini fiyatlandıran, bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin, Tahkim Edilen Emanet, Şifreli Mesajlaşma, Görüntüler ve sınırsız envanter öğelerini içerir. Blok zincirinin şifrelemesini kullanarak; Her türlü dijital sertifikayı yayınlayın, yetkilendirin ve değiştirin. Syscoin ile herkes, metin veya ascii içeriği ile provizyona özel sertifikalar veren, bir veya daha fazla Syscoin blok zincirindeki taraflara verebilir. Bu sertifikalar, Syscoin’in kriptografik ispat belgesi aracılığıyla herkes tarafından doğrulanabilmektedir.

SysCoin Madenciliğinde Cüzdan Adresleri!

Kripto para birimleri için cüzdan adresleri genelde 27-34 alfa sayısal karakterden oluşan benzersiz bir diziden oluşur. Örnek bir Sistem Yardımı adresi ‘SnxMDyhfAeb7tNRTwZYbfhMJYweEiDgPK6’ bu şekildedir. Böyle bir adres ezberlemek kolay değildir. Syscoin, cüzdan içindeki bir adres defterine eklenebilseler de bir adım daha ileri götürür ve bir ad, başlık veya bir kullanıcı adına özgü karakterler gibi cüzdan adresiniz için benzersiz bir Alias ​​oluşturmanıza izin verir. Bunlar, evden, cep cüzdanına, işyerine, arkadaşlarınıza, ortak tedarikçilere veya ezberlemeye, yazmanıza, kopyalayıp yapıştırmaya veya kendinize e-posta gönderen müşterilere kolayca tekrar göndermek için SYS göndermek için kullanılabilir!

Bir Cevap Yazın