SmartCash Madenciliği Nasıl Yapılır?

SmartCash madenciliği hakkındaki detaylı bilgileri sizlerle paylaşmadan önce SmartCash’in ne olduğu hakkında kısa bir bilgi vermekte yarar var. SmartCash sanal ortamda işlem gören ve değeri hızla artan bir criptopara birimidir. SmartCash sayesinde sanal ortamda alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca sanal ortamdaki paranızı gerçek ortama da aktarabilirsiniz. Gerçek ortamda yapacağınız alışverişler için anlaşmalı mağazalarda SmartCash’i kullanma imkanına da sahipsiniz.

CriptoPara Madenciliği

SmartCash madenciliği yapmak için diğer criptopara birimlerinde de olduğu gibi bir takım programları bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Bu programlar sayesinde sanal ortamlardaki madencilik havuzlarına girerek madencilik işlemine başlayabilirsiniz. Ancak şunu unutmamalısınız ki bu işlem hızlı ve kolay bir işlem değildir. Bu yüzden de hem sabırlı olmalı hem de bolca vakte sahip olmalısınız. Ayrıca bilgisayarınızın iyi bir işletim sistemine sahip olması gerekiyor. Çünkü madencilik işlemleri oldukça uzun olabileceği için bilgisayarınızda ısınmalara neden olabilir. Bu da zaman içerisinde bilgisayarınızın yıpranmasına neden olacaktır. Eğer bilgisayarınız iyi bir işletim sistemine sahipse ve kolay kolay ısınmıyorsa madencilik işlemlerine gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

SmartCash Madenciliği için Gerekenler

Yukarıdaki bilgileri göz önünde bulundurarak SmartCash madenciliğine başlama kararı aldıysanız, aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz bilgilerle madenciliğe adımınızı atabilirsiniz. İşte, SmartCash madenciliği için gerekenler:

  • SmartCash’in web sitesi: https://smartcash.cc/
  • SmartCash için gereken Wallet(Cüzdan): https://smartcash.cc/wallets/
  • SmartCash için madencilik havuzu: https://pool.smartcash.cc/
  • AMD için gereken madencilik programı: https://github.com/genesismining/sgminergm/releases
  • Nvidia için gereken madencilik programı: https://github.com/KlausT/ccminer/releases/download/8.11/ccminer811-x64.zip

Tüm bu programları indirip bilgisayarınızda kurduktan sonra madencilik havuzlarına girerek madencilik işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Madencilik işlemlerinize başladıktan sonra sabırlı olmanız ve bilgisayarınızın bakımını aksatmamanız gerektiğini tekrar etmemizde de fayda var. Ayrıca bilgisayarınızın güvenlik ayarlarını da üst düzeyde tutmayı unutmamalısınız.

Bir Cevap Yazın