Monaco Madenciliği Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde en sık sorulan sorulardan biri, Monaco Madenciliği Nasıl Yapılır oldu. İsviçre merkezli bir şirket olan Monaco Tecnology tarafından yeni bir devrim yaratmak amacı ile ortaya çıkan Monaco madenciliği, farklı bölgelerden birçok kişinin ilgisini üzerine topladı. Monaco Visa kart sahibi olan kişilerin her harcamasında %10 tutarında bir indirim almasını hedefleyen bu girişim, cazip avantajları sayesinde bütün dünyanın radarına yakalandı.

Monaco madenciliğinin temelinde Monaco Visa kart ile mobil telefon uygulaması üzerinden Ethereum, Bitcoin ve MCO token işlemi yapılmasının yattığı açıklandı. Yapılan bu işlemlerin her biri anlık kurlar sayesinde takas edilerek, Bitcoin ve diğer sanal paraların kolaylıkla yerel para olarak harcanmasını sağlıyor. Monaco Madenciliği nasıl yapılır merak edenler için de bu adımlar bir ders niteliği taşıdı. Sanal paraların gerçek yerel paralar olarak harcanmasını hedef alan Monaco madenciliği, şirket sahipleri ve büyük firmalar dışında halkın içinde yer alan insanların da dikkatini çekti.

Monaco Madenciliği nasıl yapılır, riskleri var mıdır, uzun süreli şekilde Monaco madenciliği yapıp bunu bir fırsata dönüştürmek mümkün müdür konuları ile ilgili detaylı bir açıklama yapıldı. Bütün harcamaların ve transferlerin hem kart ile hem de uygulama ile yapılabileceği dile getirildi. Kripto paraların takas edileceği para birimlerinin ise EURO ve USD olduğu belirtildi. Tabi bu takasların anlık olarak gerçekleşebileceğinin de altı çizildi. Kampanyaya katılımın ise Ethereum ile yapılacağı açıklandı. 18 Mayıs’tan 19 Haziran’a kadar devam edeceği bildirilen kampanyanın, Monaco madenciliği yapmak isteyen herkese açık olduğu da belirtildi. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler, istedikleri miktarda Ethereum ödemesi yaparak kampanyaya dahil olabilecekler. Kampanya için Ethereum göndermek için ise MyEtherWallet cüzdanlarından gönderim yapılması gerektiği belirtildi.

Bir Cevap Yazın