Metaverse ETP Madenciliği Hakkında!

Metaverse, Çin’de Kurulu lider bir halka zinciridir. Metaverse ETP madenciliği, sayısallaştırılmış kişisel verilerin ve eşyaların benzeri görülmemiş güvenlik ve gizlilikle düşük maliyetli ve kolay bir şekilde aktarılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış olup, finansal hizmetler ve işlemlerin işleme biçiminde devrim yaratmayı ve güncelliğini yitirmiş ve verimsiz kimliğini doğrulama hizmetlerini Dijital Varlıklar ağıyla geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Metaverse Madenciliğin Özellikleri Nelerdir?

  • Dijital Varlık Kaydı: Dijital varlıklar, her geçen gün artan önemi olan yeni bir varlık türüdür. Sadece birkaç tıklama ile bugün varlıklarınızı değiştirebilirsiniz!
  • Dijital Kimlik Tasarımı: Kayıtların kalıcı olduğu Metaverse madencilğiğinde kendi dijital kimliğinizi oluşturun.
  • Oracle Aracı: Aracı hizmetler (Oracles) merkezi olmayan bir itibara dayalı sistem üzerine kurulmuştur ve Metaverse ile gerçek dünya arasında bağlantı oluşturmaktadır.
  • Merkezi Olmayan Değişim: Metaverse, Değer İnternetinin yolunu açarak değerin özgürce ve kolayca değiştirilmesini sağlar.

Metaverse ETP’nin İşlevleri Nelerdir?

Metaverse tarafından kullanılan simgeye ETP denir. Bu, Metaverse’ın haklarını ve çıkarlarını temsil eder. ETP’nin toplam ihraç miktarı 100 milyon ve ETP’nin en küçük birimi 0.00000001 ETP’dir. ETP’nin güvenliği ECDSA (Eliptik Eğri Dijital İmza Algoritması) ile garanti altına alınmıştır. ETS, metaverse veya finansal işlemlerde teminat olarak akıllı özelliklerin değerini ölçmek için kullanılmaktadır. Ayrıca, Metaverse’a uygulanan ücretler (yeni akıllı özellikler oluşturmak, yeni bir Avatar kaydetmek veya kendinizi bir Oracle olarak atamak için) ETP’de ödenmelidir.

Hizmet olarak Blockchain’ Kavramının Metaverse İle Ortaya Çıkışı!

BaaS ‘Hizmet olarak Blockchain’ kavramı ilk olarak Metaverse tarafından önerildi; diğer bir deyişle işletmeler veya bireyler, ihtiyaçlarına göre blok zincir çözüm sağlayıcılarından özelleştirilmiş blok zincir hizmetleri talep edebiliyorlar. Metaverse’in BaaS çerçevesi, özellikle işlem veya varlık yönetimi gereksinimleri olan kişiler veya işletmeler gibi ticari kullanıcıları hedefler. İş dünyası kullanıcıları geleneksel olarak olduğu gibi gruplandırılamaz ve Baas, herhangi bir dijital kimliğe hitap edebilmektedir.

Bir Cevap Yazın