Lykke Madenciliği Ve Lykke Cüzdan Sistemi!

Lykke, finansal varlıkların serbestçe değişimi için küresel bir pazar oluşturmaktadır. Gelişmekte olan teknolojinin gücünden faydalanarak, platform pazarın verimsizliğini ortadan kaldırmakta, dünyanın her yerinden eşit erişimi sağlamakta ve herhangi bir değer nesnesinin ticaretini desteklemektedir. Lykke Borsası hızlı ve güvenlidir. Kullanıcılar, herhangi bir mobil cihazdan anında yerleşim alanlarına sahip varlıkların doğrudan sahipliğini alırlar. Kurucusu ve CEO’su Richard Olsen, yüksek frekans finansmanında seçkin bir öncüdür. Lykke’nin mesleki yaşantısının çoğunun kavramsal temellerini atıyor. Şirket İsviçre’de kuruldu ve 2015 yılında ilk tohum finansmanı aldı.

Lykke Cüzdan Uygulaması Özellikleri!

IOS ve Android için Lykke Cüzdan mobil uygulaması Lykke Madencilik ticaret ekosisteminin ana unsurudur. Cüzdan uygulaması, marj ticareti için eksiksiz destek vererek para birimlerini ve kripto para birimlerini ticareti yapmanızı kolaylaştırır. Sıfır komisyonda, dağıtılmış defteri teknolojisi sayesinde, acil çözüm ve doğrudan mülkiyetle, yeni nesil ticaret platformu olan açık kaynaklı Lykke Exchange’de bitoin ve eter gibi varlıkları satın alabilir ve satabilirsiniz.

Lykke Madencilikte, Mobişl Uygulama İle Ticaret Yapmak

Satın almak, satmak veya ticaret yapmak istediğiniz varlık türünü seçerek döviz paraları, para çekme işlemleri, eterler veya renkli paralar alabilirsiniz. Varlıklarınızı kontrol etmeyi varsayın: bakiyeleri, işlem geçmişini ve tüm işlemler için blok zincir detaylarını bir bakışta kontrol edebilirsiniz. İşlemleri dijital para ile hızlı, kolay ve ücretsiz yapın: ücreti ödemeden bir QR kodu ile para yatırma ve harcama yapabilirsiniz.

Paranızı Lykke Cüzdan’a Koymak Güvenli Mi?

Geleneksel borsalardan farklı olarak, barkodunuza pazara güvenmeniz gerekmez. Lykke Mandencilik Cüzdanı iki şifreli kasaya benzer çok amaçlı bir cüzdandır. Kişisel anahtarınız çalınsa bile kimse paranızı alamaz.

Lykke Cüzdanından Paramı Nasıl Alabilirim?

Paranızı bir ücret ödemeden istediğiniz zaman hesabınıza çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın