Eos Madenciliği Nasıl Yapılır?

Yakın gelecekte EOS’un Ethereum’un yerini alacağı oldukça muhtemel olduğu sanal para piyasası uzmanları arasında çokça konuşulmaktadır. Ethereum’a benzer bir blok yapısına sahip olan platformda kişiye ait olan merkezi olmayan uygulamalar bu sistem üzerinden istenilen biçimde geliştirilebiliyor. Bu özelliği sayesinde Ethereum’a oranla daha hızlı ve kolay kullanılacağı aşikar. Peki bu eos madenciliği nasıl yapılır?

Eos Kripto Paranın Yükselişi

Ethereum blok zincirinde ICO’su yapılan ve temelde bir smart contract projesi olan EOS coin’de temmuz ayı itibari ile 2 milyondan fazla dağıtım yapıldı. Bununla beraber toplam olarak sayıları 1 milyarı bulan ve geçmeye aday coin satışlarının ethereum ağı üzerinde 341 günde tamamlanacağı söylendi. EOS’un yaratıcısı Block.one adlı şirkete göre, normalden uzun süren coin satış süresince EOS camiası sanal para ile daha içli dışlı olacak.

Toplamda %321 gibi olağanüstü bir yükseliş gösteren EOS, hafta başında değeri 5.40 dolara kadar çıktı. 1 dolarla yola çıkan EOS’un piyasa değeri 800 milyon doları buldu. EOS Haziran ayı başında, token satışı başlangıcından hemen önce Bitfinex borsasındaki yerini almıştı bile.

Gelip Geçici Bir Yükselişten Mi İbaret?

Kripto para piyasasında tüm dikkatler EOS’un üzerine çevrilmiş durumda. Mesela Priyabrata Dash, EOS’un bu muazzam artışının kısa süreli olacağı kanısında.

Çiçeği burnunda olan bu kripto paranın gelişimini hızla sürdürüp sürdürmeyeceğini önümüzdeki haftalarda daha net bir şekilde göreceğiz.

Eos Madenciliği Nasıl Yapılır?

EOS madenciliği nasıl yapılır sorusuna cevap niteliğinde olan iki adımlık kılavuzumuza gelecek olursak;

Adım 1: Madencinizi seçtiğiniz herhangi bir Ethereum havuzuna kaydedin.

Adım 2: https://eos.io/ adresine girin ve kazanılan Ethereum’unuzu token dağıtım web arayüzünü kullanarak EOS’ya dönüştürün. İşte bu kadar kolay!

 

Bir Cevap Yazın