DigixDAO Madenciliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Digix, Ethereum’da altın tokenizes. Dağıtılmış Dejenereyi, değişmezliği, şeffaflığı ve denetlene bilirliği nedeniyle değerli fiziksel varlıklara uygulayarak kullanırız. Digix, Ethereum’da Varlık Protokolü (POA) ve Digix Altın Trafoları (DGX) gibi bir dizi teknolojiyi yarattı. Genel konsensüs mekanizması kullanarak işlemleri teyit ederek ağa güç katmak için katılan kullanıcılara güvenir. Bilginin ‘blokları’ her bilgisayarda saydam olarak kronolojik olarak depolanır. Mart 2016’da Digix, Ethereum Blockchain üzerindeki ilk crowdsale’yi tamamladı. Beklentileri, 12 saat içinde 5,5 milyon ABD doları hedefine ulaşarak geçti.

DigixDAO Madenciliği, Varlık Kanıtı Protokolü

Digix, dağıtılmış defter üzerinde varlığını ve sahipliğini kanıtlayan bir sistem geliştirdi. Her adımda, belgelerin kayıtları Ethereum ve IPFS kullanılarak kalıcı olarak yayınlanır. Valcambi, PAMP Suisse, Nadir Bullion’dan arındırıcı rafinerilerden LBMA rafinerilerinden ek olarak Assay Sertifikaları ile külçe satın alınabilmektedir. Kurulu bir denetçi olan Müfettiş Büro Veritas, Kasa Ev kasalarımızdaki her bir Altın varlığının üç aylık denetimleri sunar. 1828’den beri kurulan, Test, Muayene ve Sertifikasyon Hizmetleri alanında dünya lideridirler. Digix, müşterilerin ortaklaşa kurduğu bir kasada DGX teslimini sağlamaktadır.

Digix Madenciliği Yeni Servet Koruma Programı

Digix, gerçek dünyadaki ve dijital varlıkların doğal fiyat volatilitesinden sizi koruyabilir. Hiçbir zaman daha önce dijital alım noktasından külçe tahsis edilmemiştir. DigixDAO Madenciliğinde sistem müşterilerin sahipliğini her şeyden önce önemsemektedir. Digix’in sağlam Proof of Asset protokolü, varlıklarınızı tahsis edilmemiş külçe menkullerinizi kıymetleştirir. Bu, daha önce imkânsız olan değer önermelerini olanaklı kılar.

Digix Marketplace’in Beta Sürümü Yayınlandı

Aylarca yapılan Ar-Ge çalışmasından sonra, Digix Marketplace’in beta sürümü yayınlandı. Bu erken sürüm, Gold Bullion için Varlık tokenization platformunun temel pazarını göstermektedir. Arka planda Portföy Provokesi protokolü yazılımı aktif olarak geliştirilmekte ve Pazar iyileştirilmektedir. Beta pazarı Kovan’da piyasaya çıktığında, pazardaki test DGX jetonlarını satın almak için bazı Kovan Eter’e ihtiyaç duyulmaktadır.

Bir Cevap Yazın