Civic Madenciliği Hakkında Bilinmeyenler?

Civic’in görevi dünyadaki her kişiye, dünyayla kişisel ve güvenli bir şekilde etkileşim kurmak için kullanabilecekleri dijital bir kimlik sağlamaktır. Kişisel bilgilerin kimlerle paylaşılacağı ve hangi bilgilerin paylaşılacağı konusunda insanların karar verebileceği bir dünya öngörülmektedir. Civic Madenciliğin vizyoner blokajı kimlik doğrulama teknolojisi, tüketicilerin kimliklerinin gerçek zamanlı olarak kullanılmasına izin vermesine olanak tanır. Blok zincir aracılığıyla kimlik doğrulama hizmetlerine isteğe bağlı, güvenli, düşük maliyetli erişimi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir ekosistemin geliştirilmesine öncülük edilmektedir. Şu anda dünya genelinde beş ülkeden birinde çalışan Civic ekibi, tüketicilerin kimliklerini kontrol altına almalarını sağlamak için devrim niteliğinde bir platform oluşturdu. Civic geçtiğimiz günlerde, güvenilir kimliklerle işlem yapmak için bir Pazar yeri sunulmasını sağlayan, en saygın token satışlarından birini gerçekleştirdi.

Civic Madencilik Simgeleri Nasıl İşlemektedir?

Doğrulayıcılar, diğer katılımcılar kimliklerini kanıtlamak için tasdiklerini kullandığında CVC’leri alırlar. Kullanıcılar, verilerini daha güvenli ve özel olarak ekosistem yoluyla sağlamak için CVC’ler almaktadır. Katılımcıların tüm kategorileri, Civic tarafından sağlanan kimlik ile ilgili ürün ve hizmetler için CVC’leri ve ekosistem aracılığıyla üçüncü tarafları kullanabilir. Civic’in yeni ekosistemi, KYC’nin genel maliyetini düşürecek, verimsizlikleri ortadan kaldıracak, güvenlik ve gizliliği artıracak, kullanıcı deneyimini büyük ölçüde artıracak ve mevcut kimlik doğrulama tedarik zincirini bozacaktır.

Civic Madencilik Simge Satış Şartları Nelerdir?

Crowdsale’de maksimum limit: 33 milyon dolar

Toplam gösterge kaynağı: 1 milyar (1.000.000.000) CVC , bunların:

  • Tokensale’de % 33 satıldı
  • % 33’ü sivil toplum tarafından korunuyor
  • % 33 ekosisteme katılımı teşvik etmek için dağıtım için ayrılmıştır
  • Maliyet maliyetlerini karşılamak için % 1

Ethereum ERC20 belirteci Satın alma yöntemleri kabul edildi: BTC ve ETH

Civic Madencilik Sivil Toplum Üyeliği!

Standart Civic Madencilik üyeliği ayda sadece birkaç dolara mal olur ve kimliğimizi korumak için gerekli temel özelliklerin neler olduğuna inandığınız şeyi sağlar. Her bir üyenin üyeliği hakkında daha fazla bilgi için ‘civic web adresi’ne giriş yaparak fiyat sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Civic, kimlik hırsızlığından kayıplara karşı temel koruma sağlayan katılmak isteyen herkes için ücretsiz bir plan sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın