Binance Coin Madenciliği Hakkında!

Changpeng Zhao tarafından yönetilen Binance Coin Madencilik ekibim hem ağ duvar güvenliğinde hem de kripto finansında deneyim sahibidir. Ekip başarılı girişimlere ilişkin bir geçmişe sahiptir. Temel Binance platformu, 30’dan fazla borsaya dağıtılmıştır. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunan tüm cihazları ve birden fazla dili desteklemektedir. Sertifikalı eşleştirme motoru, saniyede 1,400.000 sipariş işleme kapasitesine sahip ve Binance bugün piyasadaki en hızlı değişimden biridir.

Binance Coin Kayıt Açtırma Ve Hesap Kullanımı!

Bilgi girdikten sonra, sözleşmeyi okuyup kabul ettiğinizde ve kayıt sayfasındaki talimatları izleyerek kayıt işlemini tamamladıktan sonra etkinleştirme sayfasındaki talimatları veya Binance Hizmetinin, Binance Madencilik tarafından izin verilen şekilde gerçek kullanımınıza Sunulur.  Binance’a, sağladığınız veya onayladığınız e-posta adresiniz veya cep telefonu numaranız veya Binance tarafından izin verilen diğer yollarla giriş yapabilirsiniz. Gerçek adınızı, kimlik türünüzü, kimlik numaranızı ve yasalar ile yönetmeliklerce öngörülen diğer bilgileri sağlamalısınız. Kayıt sırasında sağladığınız herhangi bir bilginin hatalı olması durumunda, Binance Coin hiçbir sorumluluk almaz ve doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp ve sonuçta ortaya çıkan olumsuz sonuç sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Bin hesapları yalnızca adı altında kayıtlı olan kişi tarafından kullanılabilir. Kullanıcı bilgilerinin doğruluğu için e-posta adresinizi, telefon numaranızı, iletişim adresinizi ve adresinizi doğru bir şekilde doldurmanız ve zamanında güncellemesi gerekir.

Binance Coin’de Limit Durdurma İşlevi Nasıl Yapılır?

Belirli bir stop fiyatına ulaşıldıktan sonra, bir durdurma limiti emri belirli (veya potansiyel olarak daha iyi) bir fiyatla yürütülecektir. Dur fiyata ulaşıldığında, stop-limit emri, limit fiyat veya daha iyi bir fiyatla satın almak veya satmak için bir limit sipariş haline gelir.

Şartların Açıklaması:

  • Durdur fiyatı: Mevcut fiyat verilen durma fiyatına ulaştığında, durdurma limiti emri, limit fiyat veya daha iyi bir fiyatla alıp satmak için yürütülür.
  • Sınır fiyatı: Dur limiti siparişinin uygulandığı fiyat (veya potansiyel olarak daha iyi).
  • Miktar: Stop-limit siparişinde alıp satacak miktar.
  • Lütfen dikkat: Her ticaret çifti için herhangi bir noktada maksimum 2 stop-limit emri verilir.

Örnek;

BNB’nin son işlem fiyatı 0.000165 BTC, direnç ise 0.000169 BTC civarındadır. Fiyat direnç seviyesine ulaştıktan sonra fiyatın yükseldiğini düşünüyorsanız, 0,000170 BTC fiyatından otomatik olarak daha fazla BNB satın almak için Durdurma Sınırı koyabilirsiniz. Bu şekilde, fiyatın hedef fiyatınıza ulaşmasını bekleyerek piyasa hareketlerini sürekli olarak izlemek zorunda kalmazsınız.

Bir Cevap Yazın