AdEx Madenciliği Nasıl Yapılır?

AdEx Madenciliği nasıl yapılır sorusu, son zamanların en çok sorulan sorularından biri oldu. Oldukça şeffaf ve de Ethereum akıllı sözleşmeleri üzerine inşa edilmiş olan AdEx, güvenilir, faydalı ve şeffaf bir platform ile güçlendirildi. AdEx ağının birkaç katmana sahip olduğu açıklandı. Bunlardan ilki reklam alışverişi olarak belirlendi. Son kullanıcılar, yayıncılar ve reklam verenler arasındaki bütün ilişkiyi kolaylaştırmayı hedefleyen reklam değişimi, bu sayede çoklu Exchange, DSP, SSP’lerin olağan ağını, bununla birlikte gelen bütün verimsizlik, yetersizlik ve karmaşıklığı değiştiren yöntemle oluşturuldu.

Kripto para çeşitlerinden biri olan ve son dönemlerde hızlı bir yükselişe geçen AdEx, sanal para yatırımları yapan birçok kişinin dikkatini üzerine topladı. Sanal para madenciliği yapan herkesin sorduğu sorulardan biri AdEx Madenciliği nasıl yapılır oldu. AdEx madenciliği yapabilmek için öncelikle simgesi ADX olan kripto paradan satın almanız gerektiği belirtildi. Bu kripto paraları borsa üzerinden takip ederek yükselişe geçtikleri anda istediğiniz bir gerçek para birimine dönüştürebileceğiniz de açıklandı.

AdEx Madenciliği nasıl yapılır sorusunu soranlar için detaylı bir açıklama da yapıldı. Yapılan açıklamada sanal para birimlerinden biri olan AdEx’in yükselişe geçebileceği gibi zaman zaman düşüşler yaşayabileceği de belirtildi. Blockchain tabanlı bir reklamcılık ağı olan AdEx, çevrimiçi reklam pazarında yer almasının yanı sıra Çin merkezli bir zincir olan NEO ile ortaklık kurduğunu da açıkladı. Bu ortaklık sonrasında sanal para madenciliği yapan kişiler, AdEx verilerinin daha da yükseleceğini öngördü. Kripto para birimlerinden biri olan AdEx’in yükselişinde NEO ile kurulan ortaklığın da bir payının olabileceği açıklandı. Sanal paralar arasında yükselişe geçen ve bu özelliği sayesinde de sanal para madenciliği yapan kişilerin yüzünü güldüren AdEx’in uzun süre daha piyasada iyi bir yere sahip olacağı belirtildi.

Bir Cevap Yazın