0X Madenciliği Nasıl Yapılır? 0X Projeleri Nelerdir?

0x, Ethereum blok zincirinde işlem görebilecek ERC20 belirteçlerine izin veren açık, izinsiz bir protokoldür. 0x madenciliği üzerine inşa edilen projeler arasında; Ethfinex, Radar, Paradex, The 0cean, Melonport, Maker, Dharma, Lendroid, Aragon, Status, Augur gibi önemli projeler bulunmaktadır. Ethereum blok zinciri, açık, sınır ötesi bir finansal sistemdir. Kriptografik belirteçler gibi çok çeşitli varlıklar, gelecekteki çoğu dijital varlık ve malları simgelemektedir.

0x Madenciliği Protokolünde Siparişler Nasıl Çalışır?

0x protokolünde, siparişler zincir dışı taşınır, gaz maliyetleri büyük ölçüde azaltılır ve blok zincirinin şişmesini önler. Bağımcılar, bir ticareti kolaylaştıracak her sipariş yayınlamakta ve bir ücret toplamaya yardımcı olmaktadır. Herkes bir röle inşa edebilir.

  • Güvenilir Değişim

Ethereum’un merkezileştirilmiş bir başarısızlık ve duraklama zamanı olmaksızın dağıtılmış ağında kurulmuş olan her bir ticaret, karşı tarafın riski olmaksızın atomik olarak halledilir.

  • Paylaşılan likidite

Standart bir API’yı paylaşarak, aktarmacılar likidite havuzlarını kolayca bir araya getirebilir ve daha fazla aktarma organının çevrimiçi hale gelmesiyle bileşiklerin likidite çevresinde ağ etkileri oluşturabilir.

  • Açık Kaynak

0x açık kaynaktır, izinsiz ve ücretsizdir. Bilinen bir karşı tarafla ücretsiz olarak doğrudan alışveriş yapabilir veya likidite havuzuna erişmek için bazı ZRX jetonlarını bir rölyef ödeyebilirsiniz.

0x Madenciliği Yönetim Özellikleri!

Merkezi olmayan kuruluşlar sahipliği temsil etmek ve yönetişim mantığına rehberlik etmek için belirteçleri kullanır. 0x madenciliği, merkezi olmayan kuruluşların, başlangıç ​​sermayesi için sahipliklerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde oluşturur. Merkezi olmayan tahmini pazar platformları, gerçek dünya olaylarının sonuçlarındaki mali bir hisseyi temsil eden belirteç setleri üretir. 0x, bu belirteçlerin anında ticarete açık olmasını sağlar. Sabit para gibi yeni ekonomik yapılar, verimli, likit piyasaların başarılı olmasını gerektirir. 0x, bu belirteçlerin istikrarlı kalmasını sağlayan temel ekonomik mekanizmaları kolaylaştıracaktır. Etkili kredi, yatırımcıların kredileri alıp yeniden satabilecekleri likit piyasa gerektirir. 0x, bir kredi veren ekosistemin tüm ödenmemiş krediler için piyasa fiyatlarını kendiliğinden organize etmesini ve etkin bir şekilde olmasını sağlar.

Bir Cevap Yazın