Waltonchain Madenciliği Nasıl Yapılır?

Tam bir veri paylaşımı ve mutlak bilgi şeffaflığı ile hakiki, güvenilir ve izlenebilir bir iş ekosistemi oluşturan Waltonchain madenciliği, RFID zincirinin ve İnternet entegrasyonunu ileriye doğru iten, RFID ve blok zincir teknolojilerinin kombinasyonu ile oluşturulmuştur. Blok zincirinin iş uygulamasındaki problemini çözmek, fiziksel varlıkların blok zincirine otomatik olarak nasıl dahil edileceğini göstermek amacıyla ortaya çıkmıştır.

Walton Coin’in Halka Arz Edilmesi Ve ICO Satışı!

ICO menkul kıymetler dairesinde İlk Halka Arz teklifinden kaynaklanmaktadır. Doğası gereği, ICO da bir halka arz kaynağıdır ve farkı ihraç konusu menkul kıymetler yerine dijital kriptokrasidir. Dijital para birimi ve halka açık blok zincirinin başarılı projeleri her zaman topluluk temelli projelerdir. Ortak ICO’ların dijital para birimlerinin ve blok zincirinin projeleri, meraklılarına simge satmaktadır. Bu proje ekipleri, ICO aracılığıyla teknolojik ve pazar geliştirme için para toplamaktadır. Proje meraklıları, ICO aracılığıyla bu projeleri desteklerken, karşılık gelen simge de ticaret piyasasına girdikten sonra piyasadan çekmeyi de seçebilmektedir. Waltonchain madenciliği’nin toplam ihraç hacmi 100 milyondan fazladır. Walton halka arzı iki aşamaya ayrılabilir: Resmi web sitesindeki ön satış ve resmi ICO aşaması. Satış öncesi safhalar sadece resmi web sitesinde yapılmakta, oysa resmi ICO safhasının Ethereum Akıllı Sözleşmesi tarafından yapılması beklenmektedir. Katılımcılar, Waltonchain ‘deki öğreticilere göre doğrudan ICO halka arzına katılabilir. Ve Walton ile işbirliği içinde üçüncü şahıs web siteleri aracılığıyla halka arzına katılmaları da mümkündür.

Walton Coin Halka Arzı Ne Zaman Başladı?

Walton Coin’in ICO’su resmi olarak Haziran sonu veya 2017 yılının Temmuz ayı başında başlamıştır. Resmi web sitesi ICO’dan önceki hafta üç gün süreyle bir ön satış düzenlemiş, ICO’nun başlatılması için ayrıntılar açıklanmıştır.

WALTONCHAIN ​​Vakfı, Fonun Güvenliğini Nasıl Sağlıyor?

Halka arzın sağladığı tüm fonlar çok imzalı bir cüzdan içinde bulundurularak ve şifreleme anahtarı ile Waltonchain ​​Vakfı‘nın tüm sorumlu ve idari personeli tarafından tutulmaktadır. Para transferleri ise profesyonel ekip tarafından incelenmekte ve doğrulanmaktadır.

Bir Cevap Yazın