Stratis Madenciliği Karlı Bir Yatırım Mıdır?

Stratis platformu, işletmelerin ve kuruluşların, Microsoft .NET Framework’ü kullanarak C #’da blok zinciri uygulamaları geliştirmelerini sağlar. Blokçu stratejinizi tanımlamada ve çözümlerimizi ve yeteneklerimizi iş gereksinimlerinize göre bütünleştirmede size yardımcı olmaktadır. Stratis madencilik platformu, geliştiricilerin uygulamalarını test etmek için tam blok zincir düğümlerini hızlı bir şekilde tedarik etmelerini sağlar. Cloud Stratis platformunda geliştirici bu var olan blok zincirlerinden birine özel olarak bir uygulama geliştirmek istiyorsa, Bitchin, Ethereum ve Bitshares için de Blockchain düğümlerini hazırlayabilir. İşletmelerin ve kuruluşların ağa veya müşterilere kendilerini korumak zorunda kalmadan kendilerine yerleşik blok zinciri tabanlı uygulamaları test etmelerini ve bulutta bulmalarını sağlar. Blockchain’in uygulanması ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve lite müşterileri veya API’ler aracılığıyla erişilebilir.

Stratis Madenciliğinde Dünya Çapında Yatırımlar!

Sınırlı emisyon ve düşük enflasyon ile KAYNAK Kanıtı (POS) kriptocurrency’su olan STRAT, saygın kripto değişimi alış verişinde bulunur ve dünya çapında yatırımcılar tarafından önem taşımaktadır. Stratis Madencilik ekonomisi; alternatif dijital para birimleri için dünyanın en büyük değişimi olarak geniş çapta tanınmış bir BTC eşlemesi yapmaktadır. Yenilik ve genişlemenin ön planında, lansman gününden hemen sonra Bittrex’e eklenmiştir. Fiyat eşleştirme, Bitcoin tabanlı uçuculuğu önlemenin en iyi yolu görülmektedir. İngiltere’de yaşıyorsanız, Bittylicious üzerinde STRAT satın alabilirsiniz.

Stratis Hesap Cüzdanınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz?

Stratis’te, simgelerinizi korumanıza yardımcı olacak en iyi uygulamalar suulmaktadır. Bunun için basit adımlarla Stratis’in olumsuz yan etkileri olmaksızın sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Stratis madencilik hesabınızın güvenliğini geliştirmek bir temel ilkeye dayanır; kendiniz ve potansiyel bir bilgisayar korsanızı ne kadar çok kat ederseniz o kadar iyi olur.

Cüzdanınızı güvende tutmanın yolları:

  • İşaretçilerinizi sabit diskinizde, harici bir sabit sürücüye çevrimdışı (soğuk depolama olarak bilinir) tutun veya kararlılık için bilgisayarınızdaki Stratis Cüzdan’a gönderin.
  • Cüzdanınızı yedeklemeyi unutmayın. DOSYA> YEDEK PARÇA’ya gidin. En iyi uygulama, sık sık birkaç yeni veya yeni biçimlendirilmiş usb sabit sürücüye aktarmaktır.
  • Parolanızı kilitleyin. İyi parola güvenliği cryptocurrency sisteminde bulunmaktadır. Sayıların, harflerin ve sembollerin karışımı olan uzun bir parola en iyisidir ve parolalarınızı değiştirmek genellikle güvenliği sağlayabilir.
  • SETTING> ENCRYPT cüzdan’a giderek Stratis cüzdanınızı şifreleyin.
  • Yazılımınızı istemcinin en son sürümüne güncelleyin. Kötü amaçlı yazılımların düzenli aralıklarla tam taramayla çalıştırıldığından ve güncel olduğundan emin olun.

Bir Cevap Yazın