Ripple Nasıl Çalışır? Grafikleri Nasıl İncelenir?

Ripple, blockchain’in gücünü kullanarak global olarak para göndermek için sürtünmesiz bir deneyim sunmaktadır. Finansal kuruluşlar, Ripple‘in büyümekte olan global ağına katılmasıyla müşterilerinin ödemelerini dünyanın herhangi bir yerindeki yerinde, anında, güvenilir ve düşük maliyetle işleyebilir. Bankalar ve ödeme sağlayıcıları maliyetlerini daha da azaltmak ve yeni pazarlara erişmek için XRP dijital varlıklarını kullanabilir. San Francisco, New York, Londra, Sidney, Hindistan, Singapur ve Lüksemburg’da ofisleri bulunan Ripple, dünya genelinde 100’den fazla müşterisine sahiptir. Ripple liderleri teknoloji, finansal hizmetler ve uyum konusundaki on yıllık tecrübelerini bir araya getirmektedir.

Ripple Ödeme Sağlayıcıları Nasıl Çalışır?

Müşterilere dünyanın birçok köşesine daha hızlı, daha şeffaf ve öngörülebilir ödeme hizmetleri sunnan sistemin yararları: Müşterilere farklı, gerçek zamanlı sınır ötesi ödeme hizmetleri sunmak, RippleNet‘i kullanarak tüm finansal kurumlarla bağlantı kurmak için entegre edilmesi, Gerçek zamanlı ödemelere, ücretlerin / oranların şeffaflığı ve yerleşim kesinliği ile erişmek.  Sunulan fırsatlar: FX sağlayarak ve birçok nostro hesabı oluşturarak ve korumak istemeyen bankalar için ödeme yapabilirsiniz. Küresel çapta büyük miktarda talep üzerine ödemeler gönderme olanağı da dahil olmak üzere şirketlere katma değerli hizmetler sunmaktadır. Tam şeffaflık, izlenebilirlik ve gerçek zamanlı uzlaşma ile düşük maliyetli havale hizmetlerini tüketicilere sunulmasını sağlar.

Ripple’ın Dijital Borsa Varlıkları!

Kurumsal kullanım için geliştirilmiş olan XRP, bankalara ve ödeme sağlayıcılarına ödemeler için kaynak akışını sağlamanın güvenilir bir yolunu sunmaktadır. XRP’nin küresel ödemeler için dijital bir varlık olarak rolü, borsaların yeni hacim ve likiditeye erişmesini sağlar.  XRP, bit eşiğine ve diğer anlık varlıklara kıyasla 500 kat daha hızlıdır ve bu da anında exchange-arası transferlere izin verir.

Ripple Grafik Analizi Nasıl Yapılır?

Bitcoin grafik verilerinin incelenmesinde olduğu gibi kullanıcıların yaptıkları madencilikte blok sayılarındaki artış veya düşüş seyri, Ripple Grafiklerinde de aynı şekilde gözlemlenebilmektedir. Bu grafik incelemeye örnek verilecek olursa; Madenciliğin yapılma aşamasında artış beklenen blok sayılarının artmaması veya hızlı yükseliş göstermemesi bu grafikler yardımıyla anlaşılabilmektedir. Ağa katılan yeni kişilerin hacmi artırması ile bloklarda bulunan zorluk seviyesi 10-15 saniye gibi kısa aralıklarla korunabilmektedir. Ayrıca bu durumda ortaya çıkan diğer sebep fiyatlar arasında bulunan aralıkların artmasıdır.

Bir Cevap Yazın