Monacoin Nedir? Madenciliği Nasıl Yapılır?

Sanal para birimleri hayatımızı son aylarda oldukça hızlı bir giriş yaptı ve yatırımlar ile karlı bir avantaj olmaya, kullanıcıları tarafından beğenilmeye devam ediyor. Peki MonaCoin nedir; Japonya’nın ilk kriptoparası olma ününe erişen ve yatırımları çığ gibi büyüyen bir kriptopara. Bir kült olmak yolunda emin adımlarla ilerleyen ve Japonya’da dükkan ve mağazaların birçoğunda geçerli para birimi.

Monacoin Madenciliği Nasıl Yapılıyor?

İyi bir yatırım olarak düşünülen MonaCoin madenciliği yapabilirsiniz. Bunun için henüz ülkemizde yerli sayfalarda çok fazla açıklama bulamasanızda MonaCoin resmi web sitesinden en detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. MonaCoin madenciliği nasıl yapılır? Gerekli bağlantılar, madencilik havuzları ve bu madenciliğin programları ile bu soruya basitçe yanıt bulabilirsiniz. Öncelikli olarak bittrex değerlerini araştırarak başlayabilirsiniz. 4-5 borsada bulunan MonaCoin’i amd kartlar ile ya da Nvidia kartlarla farklı sistemleri kullanarak MonaCoin madenciliği yapabilirsiniz. Eğer Amd kart ile MonaCoin madenciliği yapmak isterseniz Sgminer kullanmalısınız ancak Nvidia kartınız varsa Ccminer kullanmalı ve MonaCoin madenciliği yapmalısınız. Bu iki kart için de geçerli olan linkleri ilgili internet sitelerinden rahatlıkla bulabilir ve MonaCoin madenciliğine başlayabilirsiniz. Ayrıca bu sırada bittrex borsasından da değerleri takip edebilirsiniz. Bittrex en çok kullanılan MonaCoin borsası olma ünvanını halen elinde taşıyor. Sadece bittrex borsası değil livecoin, bleutrade gibi borsalarda da MonaCoin borsasına erişebilirsiniz.

Monacoin Madencilik Havuzları Neler?

Madencilik havuzlarını araştırıp, yararlanarak MonaCoin madenciliği yapılabilir. Bunun için birkaç değerli internet sitesi işinize yarayacaktır. En bilinen MonaCoin madencilik havuzu olarak ‘mona.suprnova.cc’ adresini takip edebilirsiniz.

MonaCoin en son değerlere göre MONA sembolü ile market değeri 549.022.135,04 ₺’den işlem görmeye devam ediyor. Ayrıca toplam miktarı da gitgide artmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın