Ethereum Nasıl Kazanılır?

Yeni gezegenlere imza atmış, can katmış kadar iddialı olan kripto para sistemlerinin ardındaki gerçek nedir?

İnsanlardan gizlenen nedir? Gizem konusu siber kodlar ne anlama gelir?

Ticari bir enstrüman olan Ethereum, zenginliğiyle piyasaları etkilemeyi başardı ve herkes ardından gitmeye, birkaç ether kazanmaya ve yıldızlar ötesi yatırım planları yapmaya başladı(!) Neden? Var-olmayan bir gerçeklik ne kadar inandırıcı olabilir?

Ethereum içinde yaşadığımız dijital Dünya’nın dijital para birimi olarak, Dünya piyasalarında değer görmektedir. Bu denli değerli Ethereum nasıl kazanılır? Merak ve hayranlık uyandıran soru yine Ethereum mucitlerince açıklanmaktadır.

Ethereum Kazanma Teknikleri

Ethereum,Bitcoin’ le aynı teknoloji kullanılarak üretiliyor. Blok zinciriyle (Blockchain)ile geliştirilen Ethereum’ da yenitoken üretmek için bir işlemciye sahip olmak gerekiyor. GPU adı verilen grafik işlemlerini yapan işlemci, ekran kartının üzerinde bulunmaktadır. CPU madenciliği yerine GPU madenciliği kullanılarak üretiliyor. Ethereum kazanma yönteminde GPU ile kolay üretim yapılmaktadır. Windows’larda birkaç temel bileşenle basit şekilde üretilebilir. Dijital cüzdan edinerek Ethereum havuzlarına dahil olabilirsiniz.

Ethereum dijital cüzdan uygulamalarından birini seçerek, havuza dalabilir, sistem gereksinimlerini bilgisayara yükleyerek, hesap oluşturabilirsiniz. Ethereum nasıl kazanılır sorusunu, hemen üretime başlayarak yanıtlayabilirsiniz. Jaxx Ethereum Wallet cüzdan sistemi olarak Apple uygulamasıyla piyasaya sunulmuştur. Google Play Store’ da Jaxx Ethereum cüzdanı uygulamalar listesine eklemiştir.

Ethereum Cüzdan Sistemleri

Geth cüzdan:‘’Go’’ istemci profil sistemi

JaxxWallet:Web cüzdan sistemi

KeepKey cüzdan:Ethereum donanım cüzdan sistemi

LedgerNano S: Donanım cüzdan sistemi

Mist: Web masaüstü cüzdan sistemi

Parity: Rust istemci profil sistemi

Ethereum web tabanları ve gerekli işletim sistemlerini tamamlayarak, block zincir oluşturabilirsiniz. Bitcoin benzeri sistemde, dijital cüzdan programını bilgisayara yükleyerek havuzlara dahil olabiliyorsunuz. Çeşitli siteler, oyun ve bahis platformları gibi web sitelerinde Ethereum kazanımı, üretimi yapabilirsiniz. Para transferi, alım- satım ve alışveriş uygulamalarını yaparak, sisteme dahil olabilirsiniz. Deneyim sahibi olarak, tüm sistemi analiz edin, kodlamalar ve sanal makine hakkında detaylı bilgilere ulaşın ve o şekilde kullanmaya başlayın. Evet avantajlı ve çok kazandıran bir sistem olabilir, gerçekliği sizin elinizdedir.

Bir Cevap Yazın