DigiByte Madenciliği Nasıl Yapılır?

DGB, Bitcoin sistemine paralel olarak gün geçtikçe daha fazla büyüyen ve beli bir bölgeye bağlı kalmayan dijital para birimi olarak ortaya çıkmıştır. DigiByte Madenciliği işlemlerinde, sanal ortamda Western Union ve Paypal gibi dijital para akışını sağlamanıza olanak tanımaktadır. Tüm ödeme işlemleri anında gerçekleşmekte ve hesaba aktarılmaktadır. DigiBytes’i hiçbir kayıt ücreti olmadan saniyeler içinde dünyanın herhangi bir bölgesindeki DigiBytes adresinden gönderebilir veya alabilirsiniz.

DigiByte’ın Barındırdığı Yenilikler

Vizyonunda; sınırsız işlem hacmini ücretsiz olarak sunmayı hedefleyen bir dijital sistemi hedeflemektedir. DigiByte barındırdığı yapı itibariyle tek bir para birimin ifade etmektedir. Sadece yarım dakikada ağ üzerinden gönderilen tüm işlemler gruplandırılmaktadır. Sistemde yer alan her bir blog DigiBytes Madenciliği üzerinde dolaşıma girmektedir.  Bilgisayar veya mobil üzerinden yapılan tüm madencilik işlemlerini kapsamaktadır. Bu sisteme yeni başlayanlar ‘3 tıklama madenciliği yazılımı’ ile kolay bir işlem gerçekleştirebilmektedir. Blockchain denilen bu blog zincirinde, sistemde yer alan tüm blogların işlemleri bulundurulmaktadır. Son derece gelişmiş teknolojik altyapısı ile 5 şifreleme algoritması kullanarak sistem güvenliğini sağlamaktadır. Her blog 30 saniye içinde keşfedilmekte ve 4 dakikada bir işlemler doğrulanmaktadır. DigiBytes şuanda 90’a yakın ülkede depolanmakta ve işlem görmektedir. Sistemden yararlanmak için herhangi bir merkeze bağlı kalınmamakta veya aracı kullanılmamaktadır.

DigiByte Üretimi Ve Uyarlanabilirlik

Yeni üetimler her ay %1 veya %2 oranında azalmaktadır. DigiByte madenciliği güvenli bir şekilde içinde barındırdığı algoritmalar sayesinde merkeze bağlı kalmamaktadır. Dijital para birimi piyasasında yerini korumak için sürekli olarak sistem güncellenmekte ve yenilikle eklenmektedir. ‘DigiByte, DigiShield & MultiShield’i oluşturarak ve uygulayarak şuan dünyanın herhangi bir blok zincirinin en zorlu güvenlik derecesine sahiptir.’  DigiByte Cüzdanlar’a ulaşabilmek için resmi web adresinden bağlantı kurarak kullandığınız işletim sistemine göre seçeceğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın