Bitshares Madenciliği Nasıl Yapılır?

Merkezi bulunmayan para borsalarından biri de Bitshares’ dir. Özellikleri ve kullanımı çok fazla bir kitle tarafından bilinmese de değeri oldukça fazla olan Bitshares gerçek anlamda işe yarayan kriptoparalardandır. Bitshares madenciliği nasıl yapılır? Konusunu merak edenler için açıkladık.

Bitshares madenciliği nasıl yapılır? Kullanıcılarına tanımış olduğu olanak ve özelliklerle adeta bir platform olarak karşınıza çıkıyor. Bu platformun en gözde özelliği de kripto varlıklardır. Kripto varlığı tanımlayacak olursak: kullanıcıların dilediği zaman oluşturup dilediği zaman kullanabileceği kriptoparalardır. Böylece sistem üzerinden her kullanıcı kendi kriptoparasını kendi belirlediği özelliklerle tanımlayarak oluşturup istediği zaman harcayabiliyor. Bitshares’ e 1 BTC yatırdığınız zaman Bitshares hesabınızda 1 open.BTC oluşuyor. Daha sonra open.BTC’ leri 1 BTC değerinden sistem dışına aktarabiliyorsunuz. Bitshares’ te bir merkeze bağlı bulunan borsaların tam aksine sahip olduğunuz kriptoparalarınız sizin cüzdanınızda bulunur. Bir merkeze bağlı bulunan borsaların eksileri olan kapanma, hacklenme, elinizde bulunan kriptoparayı listesinden çıkarma gibi sizi mağdur edecek durumlarından hiçbiri ile karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca Bitshares hızlıdır. Aşağı yukarı 1 dakika süre içerisinde blok bulur ve blok zincirindeki yaptığınız para transferleriniz çok kısa bir süre içinde sonuca ulaşır. Bitcoin transferi için bir saat zaman dilimi gerekir. Zamanın oldukça önem taşıdığı yoğun temponuzda bu oldukça uzun bir süredir. Bu şekilde düşününce bu tercihi yapmanızın mantıklı olduğu gözler önüne seriliyor.

Bitshares madenciliği nasıl yapılır?” sorusuna cevap olacak açıklamaları sizler için anlattık. Siz de bu özelliklerden dolayı Bitshares’ e yatırım yaparak karlı bir işe imza atabilirsiniz. Hatırı sayılır bankalara ihtiyaç duymadan internet ortamı üzerinden kolayca para transferi ve diğer işlemleriniz için hemen Bitshares’ e yatırım yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın