Mexeer Dünyanın İlk Kripto Para Borsası

Dijital bir para birimi olarak da bilinen Kripto paralar, dünyanın her yerine sanal ortamlardan para gönderme hizmeti sağlamaktadır. Yeni popüler olmaya başlayan ve dijital dünyanın en büyük getirilerinden bir tanesi olarak gösterilen kripto paraların en yaygınları Bitcoin olarak da bilinmektedir. Dijital para birimlerinin bu kadar yaygınlaşmasının içerisinde ise teknolojik gelişmelerin artması ve bireylerin para aktarımlarında online seçenekleri daha fazla tercih etmeleri yatmaktadır.

Kripto para seçenekleri ile oluşturulmuş olan dünyanın ilk sanal para borsası ise Mexeer olarak hizmete sunulmuş durumdadır. Resmi olarak İngiltere’de kurulan Mexeer, tamamen ülkeye yasal olarak hizmet veren bir kripto para borsası olarak da bilinmektedir.

Bitcoin ile Yatırım Yaparak Alım-Satıma Aracılık Sağlamakta

Sanal para olarak da adlandırılan, Bitcoin ve benzer coinler ile alım-satım ve borsa işlemleri gerçekleştiren Mexeer, tamamen sanal paraların borsada değerlendirilmesi üzerine kurulmuş bir firma olarak da bilinmektedir. Dijital platformlarda kullanılabilen paraların takas ticaretini yapan Mexeer’de bireyler euro ve dolar gibi paralarını sanal paralara dönüştürerek işlemlerini ve yatırımlarını gerçekleştirebilmektedirler.

Yatırım fonu, döviz bozdurma, ödeme alma ya da gönderme gibi seçenekleri bulunan firmada, kazanç kaynakları coin ürünlerinin değerlenmesi olarak görülmektedir. Yatırımcıların aldıkları coin ürünlerinin günlük ya da aylık belirli dilimler de kazanç getirmesi üzerine işlemlerini gerçekleştiren Mexeer’de, borsa alım satım işlemleri ile fon gelirleri oldukça önemlidir.

Yatırım Fon ve Yüzdeleri Zaman İçerisinde Değişiklik Göstermekte

Kripto para ile işlem yapan Mexeer, üzerinde yatırılan sanal paraların değerleri, haftalık ve günlük olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bir sanal ürün bu hafta %3’lük bir değer alırken, bir sonraki hafta %5’lik bir değere yükselebilmekte ya da düşebilmektedir.

Kullanıcıların sanal paralara yatırım yaparken kullanmaları gereken en alt limit %2 olarak belirlenmek ile birlikte, daha az bir yüzde oranı ile yatırım yapılmasının önüne geçilmektedir. Bunların yanında ise Mexeer, birbirinden farklı dil seçeneği ile kullanıcılarına haftanın ve günün her saati teknik destek hattından yardımcı olmaya çalışmaktadır. Siteye yeni katılan kullanıcılar adına tüm soruları, teknik destek personelleri cevaplamaktadır.

Bir Cevap Yazın