Kolayca Bitcoin Alın ve Satın‎

Dijital para kullanımının ne kadar yaygınlaştığını günümüzde bilmeyen yoktur.  Teknolojik gelişmeler ve internetin yaygınlaşması ile birlikte adından sıkça söz ettirmeye başlayan sanal paralar içerisinde en yaygın olarak kullanılanlarından bir tanesi Bitcoin olarak karşımıza çıkmaktadır. Euro ve dolar üzerinden bireylerin sanal para satın alarak tüm dünya üzerinde işlem ve alım-satım yapmalarına yardımcı olan Bitcoinler, para ve mal gibi ürünlerin değiş tokuş işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Önceleri ön yargı ile yaklaşılan Bitcoinin zaman içerisinde yaygınlaşması ile birlikte kullanım alanları da yaygınlaşmış durumdadır. kolaylıkla Bitcoin alıp satılabilecek birkaç işlem türü de bulunmaktadır.

İndacoin İle Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Alma Kolaylığı

Bitcoin olarak adlandırılan ve sanal para olarak da ifade edilen bu tarz dijital paraların alım-satım işlemleri, normal şartlarda kredi kartı veya innial kart gibi  uygulamalar ile yapılamamaktadır. Ancak İndacoin isimli bir internet sitesi, kullanıcıların kolay olarak kredi kartı üzerinden bitcoin alıp satabilmelerine yardımcı olmaktadır. Kredi kartı ile alma işlemi gerçekleştikten kısa bir süre sonra Bitcoin hesabına aktarılan sanal paralar, kullanıma da hazır hale getirilmektedir. Üstelik İndacoin isimli internet sitesinden alınan Bitcoinler, ilk alımdan sonra %3 oranında kupon ve ekstra bonus imkanları da sağlamaktadır. Bitcoinlerin belirli sitelerden kredi kartı ile alınabilmesi, sanal para kullanımı severlerin en kolay şekilde işlem yapmalarına yardımcı olmuş durumdadır.

En Yaygın Yöntem Hala Havale Yöntemi

3D rendered close up illustration of paneled golden Bitcoins group with depth of field blur

Cripto para içerisinde en yaygın kullanılan para birimlerinden bir tanesi olarak bilinen Bitcoin, sanal para olarak internet yolu ile dünyanın pek çok noktasına aktarılabilmekte ve ticaret işlemleri yönetilebilmektedir. Kolayca Bitcoin alım satım yapılabilen en yaygın para aktarım işlemi hala havale olarak bilinmektedir. Kredi kartı ya da diğer kart işlemleri ile Bitcoin alım-satımı yapmaya yarayan bazı kartlar bulunmasına rağmen günümüzde bireylere en kolay gelen işlem havale ve EFT olarak yorumlanabilmektedir. Havale işlemlerinin hem en hızlı şekilde gerçekleşmesi hem de bankacılık işlemleri hakkında bilgi sahibi olmayan bireylerin kolaylıkla işlem yapabildikleri havale, Bitcoin’lerin ticaretinin yapılmasında da sık sık tercih edilmektedir.

Bir Cevap Yazın