RİCHMENDBERKS

RİCHMENDBERKS NEDİR ?

Richmond Berks, kendisini açık arttırma amaçlı gayrimenkul piyasasındaki yatırımların cazibe merkezi olan bir şirket olarak konumlandırıyor. Şirket ABD topraklarında faaliyet göstermekle birlikte dünyanın hemen hemen her köşesinde pek çok temsilciye sahip.

Müzayede, emlak piyasasındaki en kârlı araçlardan biridir. Şirket brokerleri karlı gayrimenkulleri satın alıp ikincil piyasada yeniden satarak kar yapmaya çalışıyorlar. Şirketin sunduğu çok şey var: Blockchain teknolojileri, AI ve RichShare. Para transferi ve bitcoin de dahil olmak üzere çok çeşitli ödeme platformlarıyla hizmet veriyor. Şirket, bu uygulamaları kendi web sitelerinin hemen hemen her sayfasında bahsediyor ve işlevsellik sahibi olmaktan gurur duyuyor.

AI (Yapay Zeka) ile tüm yatırım seçenekleri şirket tarafından emlak piyasasının gerçek zamanlı analizi ile gerçekleştiriliyor ve gelecekte öngörülen arz ve talep hesaplanıyor. Hesaplamaların tamamının AI ile yapıldığı belirtiliyor.

RichShare ise herkesin minimum giriş eşiğiyle gayrimenkul ihalelerinde hissedar olmasını sağlayan bir program. Bu uygulama, şirket içinde yapılan tüm işlemleri daha güvenli ve şeffaf hale getiren Blockchain teknolojilerini kullanıyor.

Alternatif Para Birimi

Şirketin ana para birimi Richmond Berks Dollar (RBD)’dır; ancak Richmond Berks Bonusu (RBB)’da bulunuyor. bu para birimleri hesabınızda işe yaramaz şekilde durmak yerine ana para birimi olarak size kar getiriyor. Fakat yüzdesi arzulanandan biraz uzak kalıyor; mevcut fonlardan her gün sadece % 0,005 oranında kazanılabiliniyor.

Kullanıcılar bu para birimlerini bir çok yolla edinebilirler. Bazıları şirket tarafından sunulurken bazıları ise görece olarak daha fazla efor sarf ederek sağlamak kolaydır. Örneğin; yatırımcının referans kullanıcısı yatırım yaptığında yatırımcı 10 RBB kazanabilir. Bu yalnızca bir bonustur, ana ödül ise %1,4 oranlarında gerçek RBD olarak ödenir.

Yatırım Koşulları

Platformda tek bir mevduat oranı bulunmaktadır ve koşullar şöyledir: faiz, şirket web sitesinde belirtildiği üzere günde %1’den başlar ve şirketin aktifleştirme seviyesine göre değişir. Şu an daha yüksektir %1,4’dür. Yatırımın son kullanma tarihi yoktur, yani geliriniz hayat boyunca garanti altına alınmıştır – müşterilerin cazip buldukları aslı şey ise budur.

Ortak Programı

Şirket ayrıca, iyileştirilmiş koşullar ve ortaklık programı da sunuyor. 3 düzeyli sistem size iş ortağı seviyesine bağlı olarak %10, %5 ve %3 oranları sunar. Henüz henüz yatırım yapmadığınız ortaklara geri dönmenin büyük bir işlevi de var – sözde “Kırmızı Zarf”. Yararlı bir bonus. Henüz yatırım yapmamış referans üyelerinizle iletişim kurarak, Red Envelope olarak adlandırılan kullanjışlı bonuslarla onları ekibinize alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın