HİSSELERLE ZENGİN OLMAK

 

HİSSELERLE ZENGİN OLMAK

Öncelikle, maaşınızın yılda 15.000- 20.000 TL aralığında kalacağını varsaydınız. Deneyim ve iş becerileriniz geliştikçe maaşlarınız normalde yükseldiğinden bu normal değildir. “Enflasyondan bahsetmiyoruz” sözünden bahsediyorsunuz, ancak hem maaşınız hem de tahmini TL rakamınız ile birlikte düşünülmelidir. 20 yılda 5 milyon TL malzeme ile 2,8 milyon TL satın alacak ve maaş orta noktası muhtemelen 31.600 TL’lik hatlar boyunca daha fazla olacaktır.

Ayrıca, iş karınız için net tahmininizin yalnızca vergilerin ve yaşayan giderlerin değil olduğunu varsayıyorum. Eğer öyleyse, pazardaki tüm tutarı takmanız imkânsızdır. Yeme ve içme pahalı olabilir, ancak bunu yapmazsanız, kazanılan gelir akışınızın hızlı bir şekilde sona ereceğini garanti eder

 

.

Gerçekten zengin olabilir misiniz?

Hepimiz tasarruf etmek için uğradım ve sanırım hepimiz daha fazla tasarruf etmemeliyiz, ancak ABD finansal medyalarının aşırı tasarrufların faydalı hale getirilmesi konusunda şahsen şaşkınlık içindeyim. Her yıl ya da öyleyse son derece tutumlu yıllardan yıllar sonra hayır işine bol miktarda para bırakan sınırlı bir erkek / kadın hakkında bir hikâye var.

Korkarım ki bu, hayatınızı değerlendirecek, para kazanmanın takıntılı bir görüşünü teşvik eder. Yılda 17.500 TL kazandığınız varsayımına geri dönersek, 5 milyon TL,% 3’lük 150.000 TL’lik bir getiri oranını (uzun vadeli ABD Hazineleri oranı / erişilebilir büyük çaplı kâr payı oranı) vereceğini biliyor muydunuz? Çoğu insan için, emeklilik yıllarında villalar üzerinde kral gibi yaşamak için yıllarca bir yığından daha kötü bir hayat yaşamak gibi bir mantıklı değildir – 1’den azına erişmek için yapmanız gereken şey budur / Öngörülen tasarruf hedefinizin 4.’ü.

Bu noktada biraz şaşkın hissediyorsan endişelenme ve vazgeçme! Başınızı kriptonun temel kavramlarına sarmak bir sorun olabilir! Bazı insanlar için bir açıklama işe yarıyor ve başkalarının farklı açıklaması çalışıyor.

Kriptoda olan hüner, başlangıçta anlamadığınız takdirde endişe duymuyor; öğrendiğiniz her yeni video, açıklama veya makale, kriptoyu kişisel olarak anlayabilmenizi sağlayacak, sonunda tıklayana kadar daha net ve net olacak

Kısacası, “zengin” bir keyfi değeri elde etmek için toplam servet figürünüz kadar odaklanmayın, daha ziyade kişisel zenginlik hedeflerinize ulaşmak için size en fazla yararı sağlamaya odaklanın.

Bir Cevap Yazın